GIRA

 

آسان ولی مدرن، ساده اما لوکس

 
شرکت ژفکر (مهندسی، بازرگانی)، نماینده انحصاری GIRA آلمان

مشاوره، مهندسی و تامین تجهیزات سیستم مدیریت هوشمند ساختمـان

 

 

زبانها      درباره وب‌سایت      ضوابط      نقشه وب سایت      سیستم مدیریت ساختمان      اطلاعات تصویری

 

جست و جو

ارتباط با ژفکر

درباره ژفکر

دریافت فایل

مراکز فروش

خدمات

محصولات

صفحه نخست

 

 

 

 

 

 

 

 

ساختمان هوشمند

 

 

 

 

 

ساختمان هوشمند

 

 

 

 

 

 

ساختمان هوشمند

 

 

 

 

 

 

ساختمان هوشمند

 

 

 

 

 

 

ساختمان هوشمند

 

 

 

 

 

 

ساختمان هوشمند

 

 

 

 

 

 

ساختمان هوشمند

 

 

 

 

 

 

 

 

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

امروزه با پیشرفت‌های چشمگیر در عرصۀ الکترونیک، رشد و پیشرفت صنعت برق ساختمان روزافزون شده است. از این رو شاهد آن هستیم که شرکت‌ها و موسسات پیشرو در عرصه تولید محصولات برق و الکترونیک ساختمان، در صدد هستند تا علاوه بر ایجاد زمینه‌های کاهش هزینه‌های مصرف انرژی، زیبایی، راحتی و کنترل کامل را در کنار توانمندی‌های زیاد افزایش دهند. تجربه زندگی راحت، ایمن و کم هزینه از آن جهت با اهمیت است که بشر همواره توانسته است در آرامش خاطر زمینه‌های پیشرفت و رشد خود را پی‌ریزی کند و به اهداف متعالی دست یابد.

شرکت Gira آلمان با بیش از یک قرن تجربه در تولید محصولات برق و الکترونیک ساختمان توانسته است طیف وسیعی از این نوع محصولات را با قابلیت‌ها و تنوع گوناگون تولید کند. محصولاتی مانند کلید و پریز، با رنگ ها و ظواهر مختلف، تجهیزات سنتی، سنتی مدرن، دربازکن، چراغ‌های محوطه، تجهیزات بارانی، با فناوری برتر، از جمله توانمندی‌های این شرکت می‌باشد. به‌علاوه شرکت Gira آلمان همگام با فناوری روز و به عنوان یکی از اولین شرکت‌ها، به تولید محصولات برق ساختمان تحت سیستم بین‌المللی KNX/EIB روی آورده است. تجهیزاتی نوین که علاوه بر داشتن توانایی‌های گسترده، امکان کنترل هوشمند کلیه نقاط یک ساختمان را فراهم می‌سازد.

شرکت ژفکر به عنوان نماینده انحصاری محصولات Gira در ایران، با سابقه بیش از سه دهه عرضه این محصولات در آشنا کردن مردم ایران زمین با این فناوری برتر از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد و زمینه لازم به منظور کاهش هزینه‌های مصرفی انرژی در کشور را فراهم می‌سازد . فناوری‌های نوین همواره در ابتدای راه با مشکلاتی نظیر عدم قابلیت اطمینان و پیچیدگی‌های اجرایی برای کاربران روبه‌رو هستند. لذا بر آن شدیم تا با مروری اجمالی بر سیستم KNX/EIB زمینه‌های آشنایی بیشتر با محصولات تولید شده تحت این سیستم را فراهم سازیم.


 

معرفی استاندارد KNX

راحتی و امنیت بیشتر در کنار حداکثر صرفه‌جویی در مصرف انرژی با استاندارد KNX امکان‌پذیر است.
KNX استانداردی بین‌المللی در زمینه هوشمندسازی انواع مختلف ساختمان است که هر روز در دنیا تقاضا برای استفاده از این استاندارد در مدیریت هوشمند ساختمان افزایش می‌یابد. امروزه در خانه‌ها، محل‌های کار و اماکن عمومی تقاضا برای راحتی و آسایش در مدیریت روشنایی، سیستم‌های سرمایش و گرمایش، سیستم‌های صوتی و تصویری و سیستم‌های امنیتی همزمان با بهینه‌سازی مصرف انرژی در حال افزایش است، از این رو سیستم KNX با توانایی انتقال داده بر روی باس می‌تواند فرمان‌های مختلف از سنسورها را دریافت و با انتقال به فعال‌سازهای مختلف کنترل کامل تجهیزات برقی یک ساختمان را به‌سادگی انجام دهد.

> اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

 

تکنیک‌های Gira در KNX

شرکت آلمانی Gira با سابقه بیش از یک قرن در تولید محصولات برقی ساختمان توانسته است با تولید طیف وسیعی از این محصولات، امنیت و آسایش را در یک ساختمان به ارمغان آورد. تجهیزاتی به منظور کنترل روشنایی، سیستم‌های سرمایش و گرمایش، سیستم‌های صوتی بخشی از قابلیت‌های این شرکت در مدیریت ساختمان می‌باشد. همچنین شرکت Gira همگام با پیشرفت فناوری و به عنوان یکی از اولین شرکت‌های اروپایی دست به تولید تجهیزات هوشمند تحت استاندارد KNX زده است که بدین ترتیب توانایی‌های این شرکت در سیستم مدیریت هوشمند ساختمان افزایش چشمگیری داشته و امنیت و آسایش در یک ساختمان همزمان با کاهش هزینه‌های مصرف انرژی امری دست‌یافتنی شده است.


> اطلاعات بیشتر

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

 

 
 

 

 

 

  

 

< سیستم مدیریت ساختمان

 

معرفی استاندارد KNX

 

تکنیک‌های GIRA در KNX