• تکنولوژی آلمان
Gira

سیستم‌های تهویه مرکزی

سیستم‌های داکت مشترک برای تخلیه هوای فضاهای کوچک مطابق با استاندارد DIN 18017-3 طراحی شده‌اند، این سیستم‌ها تا ساختمان‌های 20 طبقه را پوشش خواهند داد و بی‌هیچ‌گونه نقص و عدم رضایتی هوا را تهویه خواهند کرد. از ویژگی‌های فوق‌العاده این سیستم، کارکرد پرقدرت، صدای بسیار اندک، مصرف بهینه و ایجاد بهره‌وری بالا است.
از بزرگترین مزایای این سیستم که خصوصاً در ساختمان‌های بلند مرتبه نمود بسیاری دارد، کاهش فضای اشغال شده توسط داکت‌های انتقال هوا است. لوله‌های تهویه در ساختمان‌های عادی برای هر بخش به‌صورت تک‌لوله ای تا بام کشیده می‌شود و بنابراین قسمت نسبتاً قابل ملاحظه‌ای به داکت‌های تهویه اختصاص داده می‌شود که این فضا متعلق به مشاعات ساختمان است. تهویه در ساختمان‌های بلندمرتبه به‌صورت تک‌لوله نیز همین مسئله را دارد که این سیستم می‌تواند متراژ قابل ملاحظه‌ای صرفه‌جویی ایجاد نموده و آن را به ملکیت قابل واگذاری تبدیل نماید.
این سیستم‌ها به دو صورت مرکزی و مستقل قابل ارائه است که در زیر توضیح داده شده است.
در سیستم‌های داکت مشترک مستقل، تخلیه هوای هر واحد بطور جداگانه با فن‌های قدرتمند کم مصرف ER و ) ER EC فوق کم‌مصرف) انجام شده و از داکت مشترک تخلیه می‌گردد. در این سیستم امکان برگشت هوای واحدها به یکدیگر وجود ندارد و همچنین سر و صدا منتقل نمی‌شود. تنوع مدل هواکش‌های این سیستم علاوه بر امکان ایجاد تهویه دائمی، می‌تواند قابلیت‌های هوشمند مورد نیاز مشتریان را فراهم نماید.


تخلیه هوا با هواکش‌های مجزا

در سیستم‌های داکت مشترک مستقل، تخلیه هوای هر واحد بطور جداگانه با فن‌های قدرتمند کم مصرف ER و ER EC (فوق کم مصرف) انجام شده و از داکت مشترک تخلیه می‌گردد. در این سیستم امکان برگشت هوای واحدها به یکدیگر وجود ندارد و همچنین سر و صدا منتقل نمی‌شود. تنوع مدل هواکش‌های این سیستم علاوه بر امکان ایجاد تهویه دائمی، می‌تواند قابلیت‌های هوشمند مورد نیاز مشتریان را فراهم نماید.

تخلیه هوا با هواکش‌های مرکزی

در سیستم‌های داکت مشترک مرکزی، مکش توسط فن مرکزی سقفی صورت می‌گیرد و تمامی واحدها بطور مشترک از تهویه دائم بهره‌مند می‌گردند، همچنین تنظیم توزیع میزان مکش هوا در طبقات با استفاده از تجهیزات مکشی CENTRO انجام می‌گیرد. همچنین در این سیستم امکان زمان‌بندی اوقات پر مصرف (روز) و نیز اوقات کم مصرف (شب) وجود دارد که باعث بهینه سازی تهویه و مصرف می گردد.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix