• هوشمند‌سازی
هوشمندسازی, سیستم هوشمند ساختمان, ساختمان هوشمند

تمامی اجزای برقی ساختمان‌ها نظیر چراغ‌ها، سیستم‌‌های سرمایش/ گرمایش، هواکش‌ها، پرده‌های برقی، سیستم‌های صوتی، لوازم خانگی... تا دوربین‌ها، سیستمهای حفاظتی، تأسیسات پارکینگ‌ها و مشاعات مانند آسانسور، ژنراتور و سیستم‌های مکانیکال موتورخانه، محوطه و... این قابلیت را دارند که در یک شبکه هوشمند قرار گیرند؛ یعنی به صورت هماهنگ، عملکردهایی متناسب با شرایط را انجام دهند.

> ادامه مطلب

intelligent-building-x2.jpg

راحتی و امنیت بیشتر در کنار حداکثر صرفه‌جویی در مصرف انرژی با استاندارد KNX امکان‌پذیر است. KNX استانداردی بین‌المللی در زمینه هوشمندسازی انواع مختلف ساختمان است که هر روز در دنیا تقاضا برای استفاده از این استاندارد در مدیریت هوشمند ساختمان افزایش می‌یابد.

> ادامه مطلب

interface-ipad_EN_8510_1407785965.jpg

شرکت آلمانی Gira با سابقه بیش از یک قرن در تولید محصولات برقی ساختمان توانسته است با تولید طیف وسیعی از این محصولات، امنیت و آسایش را در یک ساختمان به ارمغان آورد. تجهیزاتی به منظور کنترل روشنایی، سیستم‌های سرمایش و گرمایش، سیستم‌های صوتی بخشی از قابلیت‌های این شرکت در مدیریت ساختمان می‌باشد.

> ادامه مطلب

intelligent-building-x1.jpg

سیستم KNX/EIB سیستمی هوشمند در زمینه نصب تجهیزات برقی ساختمان می‌باشد که از طریق فناوری عملکرد خودکار و یا کنترل از راه دور، زندگی راحت، ایمن و منعطفی را ایجاد می‌کند. شرط استفاده از این سیستم پیشبینی تجهیزات در مرحله نقشه‌کشی ساختمان می‌باشد.

> ادامه مطلب

gira_teaser_wohnungsstation_vide.jpg

سیستمی با تمامی ملزومات داخل و خارج از ساختمان: مناسب برای مجتمع‌های تک یا چند واحدی، قابلیت نصب توکار یا روکار، قابل هماهنگ‌سازی با سیستم‌های تولیدکننده دیگر، دارای امکانات صوتی/ تصویری و قابل ارائه در انواع ضد سرقت برای بیرون در اصلی ساختمان.

> ادامه مطلب

Gira_Control_19_Client_2_sGl_Kamera.jpg

مدیریت آسان تجهیزات برقی پیشرفته ساختمان به کمک نرم‌افزار گرافیکی (Gira Interface) امکانپذیر است. این نرم‌افزار با تاکید بر کاربری ساده، ظاهر جذاب و کارایی موثر طراحی شده است. تمام عملکردهایی که توسط سرورهای مرکزی کنترل میشوند، توسط نرمافزار گرافیکی به سرعت قابل دسترسی هستند. سهولت و سرعت کاربرد نرم‌افزار گرافیکی توسط منوهای واضح و به زبان دلخواه کاربر، تضمین می‌گردد.

> ادامه مطلب

girarevox-0_5444_1345218654.jpg

روشنایی

تنظیم شدت روشنایی (دیم) چراغها متناسب با دکوراسیون داخلی و نیاز کاربر؛ زیبایی و انعطاف‌پذیری بیشتر ذخیرهسازی و اجرای آسان انواع سناریوها؛ تغییر وضعیت چراغ‌های متعدد تنها با ارسال یک فرمان کنترل خودکار وضعیت چراغ‌ها توسط کلیدهای خودکار و حسگرهای حضور؛ آسایش بیشتر و کاهش هزینه برق کنترل خودکار شدت نور چراغ‌ها به منظور تثبیت میزان روشنایی محیط؛ ایدهآل برای محل مطالعه، دفاتر، ادارات و... 

> ادامه مطلب


شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا بــیش از 40 ســـــال ســـابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                     

English                               رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد؛ پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله  

      Gira     Maico    Mobotix