مشاهده وضعیت آب و هوا و مصرف انرژی

ایستگاه نمایشگر بی‌سیم‌ (رادیویی)  جیرا، اطلاعات هواشناسی و همچنین اطلاعات مربوط به میزان مصرف برق و گاز را به‌صورت بی‌سیم (رادیویی) از حسگرهای مختلف دریافت نموده و نمایش می‌دهد.

  • بازدید: 249
سیستم هوشمند ساختمان

با ابزارهایی نسبتاً ساده هم میزان قابل توجهی انرژی می‌تواند ذخیره گردد و آسایش بیشتری نصیب شما شود. به عنوان مثال، یک کلید خودکار به سرعت قابل نصب است، با ورود به اتاق‌ها و یا محوطه، چراغ‌ها روشن و با خروج شما خاموش می‌شوند.

  • بازدید: 279
سیستم هوشمند ساختمان

در عصر خانه‌های هوشمند و با وجود سیستم هوشمند ساختمان، گرمایش به طور موثرتری کنترل می‌شود. راه‌حل‌های مقرون به صرفه موجود، مانند ترموستات که می‌توانند از طریق تلفن هوشمند شما کنترل شوند، راحتی و صرفه‌جویی بالقوه‌ای را ارائه می‌دهند.

  • بازدید: 299
سیستم هوشمند ساختمان

یکی از مزایای تجهیزات هوشمند، وجود پلاک یا لیبل‌های راهنماست که کاربری را آسان می‌نماید. معمولاً برای انجام این مهم از علائم گرافیکی استفاده شده و ممکن است با توجه به درخواست بهره‌­برداران، علائم دیگری هم پیشنهاد گردند که البته باید کاملاً واضح باشند.

  • بازدید: 249
intelligent-building-x2.jpg

راحتی و امنیت بیشتر در کنار حداکثر صرفه‌جویی در مصرف انرژی با استاندارد KNX امکان‌پذیر است. KNX استانداردی بین‌المللی در زمینه هوشمندسازی انواع مختلف ساختمان است که هر روز تقاضا برای استفاده از این استاندارد در...

  • بازدید: 471
intelligent-building-x1.jpg

سیستم KNX سیستمی هوشمند در زمینه نصب تجهیزات برقی ساختمان می‌باشد که از طریق فناوری عملکرد خودکار و یا کنترل از راه دور، زندگی راحت، ایمن و منعطفی را ایجاد می‌کند. شرط استفاده از این سیستم پشتیبانی تجهیزات در مرحله نقشه‌کشی ساختمان می‌باشد.

  • بازدید: 484
girarevox-0_5444_1345218654.jpg

روشنایی
تنظیم شدت روشنایی (دیم) چراغ‌ها متناسب با دکوراسیون داخلی و نیاز کاربر؛ زیبایی و انعطاف‌پذیری بیشتر ذخیره‌سازی و اجرای آسان انواع سناریوها؛ تغییر وضعیت چراغ‌های متعدد تنها با ارسال یک فرمان کنترل خودکار وضعیت چراغ‌ها توسط کلیدهای خودکار و حسگرهای حضور؛ آسایش بیشتر و کاهش هزینه برق کنترل خودکار شدت نور چراغ‌ها به منظور تثبیت میزان روشنایی محیط؛ ایده‌آل برای محل مطالعه، دفاتر، ادارات و...

  • بازدید: 367
gira_teaser_wohnungsstation_vide.jpg

سیستمی با تمامی ملزومات داخل و خارج از ساختمان: مناسب برای مجتمع‌های تک یا چند واحدی، قابلیت نصب توکار یا روکار، قابل هماهنگ‌سازی با سیستم‌های تولیدکننده دیگر، دارای امکانات صوتی/ تصویری و قابل ارائه در انواع ضد سرقت برای بیرون در اصلی ساختمان.

  • بازدید: 316
Gira_Control_19_Client_2_sGl_Kamera.jpg

مدیریت آسان تجهیزات برقی پیشرفته ساختمان به کمک نرم‌افزار گرافیکی (Gira Interface) امکانپذیر است. این نرم‌افزار با تاکید بر کاربری ساده، ظاهر جذاب و کارایی موثر طراحی شده است. تمام عملکردهایی که توسط سرورهای مرکزی کنترل می‌شوند، توسط نرمافزار گرافیکی به سرعت قابل دسترسی هستند. سهولت و سرعت کاربرد نرم‌افزار گرافیکی توسط منوهای واضح و به زبان دلخواه کاربر، تضمین می‌گردد.

  • بازدید: 329


شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا بــیش از 40 ســـــال ســـابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                   

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix