• تکنولوژی آلمان
Gira

تکنولوژی هوشمند ساختمان جیرا

به‌طور رایج، تکنولوژی ساختمان جیرا به سه دسته طبقه‌بندی می‌گردد. جیرا بازه وسیعی از محصولات سنتی را در زمینه‌های الکتریکی، روشنایی، دربازکن، تکنولوژی ارتباطی و دیگر موارد ارائه می‌دهد. همچنین دو دسته دیگر نیز به محصولات سیستم‌های هوشمند اختصاص دارد که سطح بالایی از راحتی، امنیت، انعطاف‌پذیری و ارزش را به‌واسطه کنترل خودکار و از راه دور فراهم می‌نماید؛ این دو دسته سیستم KNX/EIB  و سیستم‌های بیسیم جیرا هستند.


Maico

سیستم سنتی

پریز، دیمر، کلیدهای لمسی، کنترلر دمای اتاق، پریزهای LED دار، پریزهای اتصال آنتن، حسگر حرکت، آیفون درب و بسیاری موارد دیگر.


Mobotix

سیستم KNX جیرا

اجرای تکنولوژی ساختمان هوشمند با تکنولوژی باس فراهم می‌گردد. در این تکنولوژی، تجهیزات با یکدیگر ارتباط دارند و تبادل اطلاعات داخل سیستم انجام می‌گیرد. برای انجام این هدف، خط کنترلی KNX به‌صورت موازی با تغذیه اصلی قرار می‌گیرد. در این سیستم امکان روشنایی و گرمایش مبتنی بر نیاز، کنترل مرکزی روشنایی، پرده‌ها، تهویه و دیگر لوازم خانگی، برنامه‌ریزی روشنایی قسمت‌های مشخص، لوازم سرگرمی صوتی و تصویری در تمام فضاها، آبیاری باغچه‌ها، شبیه‌سازی حضور و دیگر موارد فراهم است.


Mobotix

سیستم‌های بیسیم جیرا

بازسازی و نصب راحت سیستم هوشمند بدون تخریب و آلودگی صدا، تنها با استفاده از سیستم بیسیم جیرا کاملاً امکان‌پذیر است. این سیستم امکان کنترل وسیع روشنایی فضاها، پرده‌ها، کنترل گرمایش و روشنایی خودکار را بدون هیچ‌گونه تخریبی فراهم می‌آورد. ارتباط این سیستم با گیرنده و فرستنده صورت می‌گیرد.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix