• تکنولوژی آلمان
Gira

نظارت اماکن اداری – مسکونی

تخلفات اداری، سرقت از اماکن عمومی، اتفاقات مربوط به مجتمع های مسکونی و ساختمان های کوچک از جمله مواردی است که کارفرمایان و مالکان این دسته از اماکن را برای پیگیری های قانونی اتفاقات به استفاده از سیستم های نظارتی مجاب کرده است. سیستم های نظارت داخلی و بیرونی موبوتیکس، با امکانات ویژه و قیمتی مناسب آماده خدمات رسانی این مقاصد است.


Maico

نظارت دائمی و قابل پیگیری

امکان تصویربرداری فوق دقیق با حداقل فضای مورد نیاز، چه در روز و چه در شب، نیاز هر سازمان و محیط مسکونی است. دوربین‌های موبوتیکس کوچکترین حرکات را رصد نموده و حتی در بدترین شرایط محیطی سرما، گرما، باران و تاریکی نیز تصاویر مطلوب و قابل پیگیری ارائه می‌کنند. 

نظارت پارکینگ و ورود و خروج

کیفیت مطلوب این دسته دوربین‌ها، منجر به این مهم است که حتی در نور کم یا شدید و سرعت حرکت زیاد، تصاویری قابل پیگیری و شفاف ارائه می‌نماید. به این ترتیب علاوه بر نظارت عمومی، می‌توان مقاصد جزیی و حرفه‌ای شرایط خاص را نیز تنها با استفاده از یک دوربین مهیا ساخت.

Maico

قابلیت یکپارچه‌سازی با سیستم هوشمند

دوربین‌های موبوتیکس از دو جهت با سیستم‌های هوشمند یکپارچه می‌گردند: همانطور که از عنوان بخش مشهود است تصاویر دوربین‌ها به کنترل پنل‌های مرکزی سیستم هوشمند قابل انتقال هستند. مورد دوم که اوج پیشرفت و خلاقیت دوربین‌های موبوتیکس را می‌رساند، امکان استفاده از سنسورهای دوربین برای کنترل فضا است. به‌عنوان مثال در اماکنی که زیرساخت سیستم‌های هوشمند وجود دارد، می‌توان با استفاده از این دوربین‌ها کنترل روشنایی، سرمایش و از این قبیل موارد را عهده‌دار شد. به‌عبارت دیگر، در صورتی که برای محیطی دوربین استفاده گردد، دیگر به حسگرهای حضور نیازی نیست.

مقاوم در برابر هرگونه شرایط محیطی

در سراسر جهان از قطب جنوب تا باتلاق های گرمسیری فلوریدا، دوربین‌های موبوتیکس بکار گرفته می‌شوند و قابلیت اطمینان‌شان حتی در سخت‌ترین شرایط تست شده و این مسئله هر روز نیز اثبات می‌گردد. با توجه به عدم به‌کارگیری هیچ‌گونه قطعات مکانیکی متحرک و طراحی‌ منحصر بفرد و چند منظوره، دوربین‌های بیرونی موبوتیکس بدون نیاز به گرم‌کننده و خنک‌کننده اضافی در دمای 30- تا 60+ درجه سانتی‌گراد به خوبی عمل می‌کنند. قاب‌های تقویت شده و بی نیاز به تعمیر آنها همچنین در مقابل بیشترین رطوبت هوا، خوردگی، آلودگی و نور مستقیم خورشید مقاوم هستند. سیستم‌های تصویری موبوتیکس با استفاده از تغذیه استاندارد PoE، بیشترین بازدهی انرژی را دارند. سنسور تصویر ویژه Moonight، تکنولوژی دوربین‌های دوگانه روز و شب و کنترل هوشمند نوردهی باعث کاهش مصرف انرژی گردیده و حتی قادر به تصویربرداری در بالاترین کیفیت در شرایط روشنایی نامساعد و بدون هرگونه نور اضافی است.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix